شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

پیام تبریک مدیر عامل بمناسبت سال نو

یا مقلب القلوب و الابصار                   یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال                      حول حالنا الی احسن الحال

با فرا رسیدن سال نو برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت سال نو با نسیم روح نواز نوروزی، دست عنایت خداست که بار دیگر دل و جان ما را به فردایی روشن ‏نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته می پیوندد حلول سال نو با فصل بهار و تجدید زندگی در طبیعت و زنده شدن گیاهان، یاد آور عظمت بی انتهای پروردگار است

نوبهار است در آن کوش که خوش دل باشی                             که بسی گل شکفد باز و تو در گل باشی

ما بندگان خداوند متعال وظیفه داریم در این موسم نو شدن، همگام با تمامی عناصر جهان، نو شدن خود را به عرصه ظهور رسانیم. بدون شک نو شدن با تکیه بر پتانسیل های وجودی است که امکان ظهور می یابد و پتانسیل ها در اثر عملکردها و حاصل داده ها و ستانده های ما در روزگاران دور و نزدیک است.

خدای سبحان را سپاس می گوییم که به یمن الطاف بی انتهایش سال 1397را سال موفقیت و سربلندی ایران عزیز قراردادو توفیق ورود سرافرازانه به سال جدید را به خانواده بزرگ  آبفار و ملت شریف ایران عطا فرمود  خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان ، با لطف و همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم هایی مؤثر و موفق در راستای توسعه و پیشرفت صنعت آب کشور برداریم . امید است در آغاز سال جدید شاهد موفقیت های روزافزون باشیم .

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران  بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.


پيام تبريك مدير عامل بمناسبت سال نو